Jesteś tu: POMOCE / Test TTAP/AAPEP /

Test TTAP/AAPEP - PROMOCJA WIOSENNA!

PROMOCJA WIOSENNA - PRZY ZAKUPIE TESTU SZKOLENIE GRATIS*

Test TTAP / AAPEP to doskonałe narzędzie do wszechstronnej oceny poziomu funkcjonowania, pozwalające określić podstawowe potrzeby związane z adaptacją do dorosłego życia oraz zidentyfikować zainteresowania i mocne strony badanego.

Obejmuje sześć obszarów funkcjonowania: czynności zawodowe – umiejętności niezbędne do wykonywania różnorodnych zawodowych zdań, kompetencje zawodowe – zachowania w miejscu pracy, samodzielność – samoobsługa oraz kierowanie własnym postępowaniem, organizowanie czasu wolnego – zdolność wykorzystywania wolnego czasu w kontekście własnych zainteresowań, umiejętności porozumiewania się –podstawowe umiejętności komunikowania się z otoczeniem, kompetencje społeczne – umiejętności nawiązywania i utrzymywania relacji z innymi ludźmi.

Uwzględnia funkcjonowanie w każdym otoczeniu dzięki zastosowaniu trzech skal oceny: skala obserwacji bezpośredniej – skala wykonawcza, skala domowa oraz skala miejsca pracy lub szkoły.

ZESTAW PODSTAWOWY S-010

Zestaw podstawowy zawiera komplet elementów potrzebnych do przeprowadzenia zarówno testu TTAP jak i AAPEP. Większość elementów jest wspólna dla obu testów, tylko niektóre  z nich stosuje się w jednym lub drugim.

Materiały dzielą się na: przedmioty powszechnego użytku - związane z wykonywaniem codziennych czynności i ze spędzaniem wolnego czasu, materiały wykorzystywane do wykonywania czynności zawodowych oraz pomoce graficzne potrzebne przy realizacji zadań testowych – pełna lista elementów zestawu w załączonych materiałach.

CENA:
zestaw podstawowy: 1960
zestaw demonstracyjny: 1660
(dla placówek, które korzystają ze szkoleń zamkniętych)

*PROMOCJA WIOSENNA - przy zakupie testu z cenie 1960 zł nieodpłatne uczestnictwo w szkoleniu otwartym dla jednej osoby. Promocja obowiązuje do wyczerpania towaru. Ilość zestawów w promocji ograniczona. Możliwość zadeklarowania uczestniczenia w szkoleniu w dowolnym organizowanym przez nas termninie. Wszystkie zaplanowane szkolenia w zakładce AKTUALNOŚCI

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZEJ OFERTY!